Blog
Taksi Plakası Alım Satım

Ticari Taksi Plaka Alım Satım

Genelde İş Adamları, Futbolcular, Doktorlar veya Sinema Dizi oyuncuları gibi kişilerin en çok tercih ettiği yatırım aracı olan Ticari Taksi Plakası alırken de satarken de sahibine her zaman kazandırmıştır.

Aylık sabit getirisi ve her gün değer kazanan plaka fiyatları ile sıfır risk ve yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Plaka tipleri her İl ve Semte göre değişmekte olup Şehirlerin Nüfus yoğunluğuna , Turistlik Bölgelere  ve basılmış Plaka Sayısına göre Plaka Alım Satım fiyatları ve aylık sabit getirisi değişmektedir.

Plaka ve Nüfus yoğunluğu başta İstanbul olmak üzere Ankara, Antalya, İzmir gibi devam etmektedir. Özellikle İstanbul ‘ da iki farklı plaka tipi mevcut olup bunlar T Plaka ve C Plaka olarak tahsis edilmiştir.

Yeni UKOME kararına göre T Taksi Plakası D Segmentli araçlarda Turkuaz Renkte Sarı Damalı, C Taksi Plakası ise Turkuaz Renkte Borda Damalı olarak belirlenmiştir.

Örnek vermek gerekirse satın alacağınız bir evden daha hızlı değer kazanan ve 4 ev kirasına eşin aylık sabit getirisi ile en doğru ve kazançlı yatırım aracıdır Ticari Taksi Plakaları.

Kolayca alıp satabileceğiniz ve uzun yıllardır piyasası olan Ticari Taksi Plakaları ile gelirinizi ikiye katlatabilir, geleceğinize ve ailenize mutlu bir yaşam hazırlayabilirsiniz,

Ticari Taksi plakasını kolayca kiraya verebileceğiniz gibi hiçbir şeye karışmadan, her ay düzenli olarak gelir elde edebilirsiniz, Kiracıyı, Şoförü ve Aracı sizin adınıza takip eden ve cebinizden ekstra hiçbir masraf çıkmadan yöneten firmalar ile anlaşmak mümkün.

Plaka Alım Satım konusunda fiyatların iyi analiz edilip doğru firma ile çalışmanın avantajları yüksektir. Bu konuda sektörde uzun yıllar hizmet veren referansları kuvvetli bir firma ile çalışmanız size fayda sağlayacaktır.

Bu konuda firmamız Plaka Alım Satım ve Plaka Kiralama konusunda sektörde 40 yıllık tecrübesi bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile İstanbul da 8 ayrı bölgede hizmet vermekteyiz, ayrıca Plaka Alım Satım ve Plaka Kiralama konusunda tüm sorularına cevap bulabileceğiniz güler yüzlü satış danışmanlarımız ile yapacağınız görüşmeler neticesinde piyasa araştırması yapabilir ve en iyi şartlar ‘ da Plaka Alım Satım ve Plaka Kiralama Hizmetlerimiz ‘den faydalanabilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakın olan şubelerimiz ‘de sizleri ağırlamak ve en doğru kararı vermenize yardımcı olmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.