Sık Sorulan Sorular
ŞİRKETİNİZ CORONA VİRÜS SALGINI SEBEBİYLE 3.AY'DA TAKSİ PLAKA SAHİPLERİNE ORTALAMA 9.000 ₺ OLAN AYLIK KİRA ÖDEMESİNİ NE KADAR MİKTAR ÖDEDİ?
ŞİRKETİNİZ CORONA VİRÜS SALGINI SEBEBİYLE 3.AY'DA TAKSİ PLAKA KİRACILARINDAN ORTALAMA 9.000 ₺ OLAN AYLIK KİRA ÖDEMESİNİ NE KADAR MİKTAR TAHSİL ETTİ?
ŞİRKETİNİZ CORONA VİRÜS SALGINI SEBEBİYLE 4.AY'DA TAKSİ PLAKA SAHİPLERİNE AYLIK KİRA ÖDEMESİ NE KADAR MİKTAR YAPIYOR?
ŞİRKETİNİZ CORONA VİRÜS SALGINI SEBEBİYLE 4.AY'DA TAKSİ PLAKA KİRACILARINDAN AYLIK KİRA ÖDEMESİ NE KADAR MİKTAR TAHSİL EDİYOR?
ŞİRKETİNİZ CORONA VİRÜS SALGINI SEBEBİYLE 5.AY'DA TAKSİ PLAKA SAHİPLERİNE AYLIK KİRA ÖDEMESİ NE KADAR MİKTAR YAPACAKTIR?
ŞİRKETİNİZ CORONA VİRÜS SALGINI SEBEBİYLE 5.AY'DA TAKSİ PLAKA KİRACILARINDAN AYLIK KİRA ÖDEMESİ NE KADAR MİKTAR TAHSİL EDECEKTİR?
ŞİRKETİNİZ, CORONA VİRÜS SALGINI SEBEBİYLE 1/2 VEYA 1/4 KİRA TAHSİL ALARAK,KİRA ÖDEMESİ YAPARKEN NASIL HESAPLAMA YAPMAKTADIR?
ŞİRKETİNİZ ARACILIĞI İLE TAKSİ PLAKAMIZI SATMAK İÇİN ANLAŞTIK VE ŞİRKETİNİZ ARACILIĞI İLE TAKSİ PLAKAMIZI SATIN ALMAK İSTEYEN MÜŞTERİNİZ TAKSİ PLAKA FİYATI DÜŞTÜĞÜ İÇİN TAKSİ PLAKAMIZI SATIN ALMAKTAN VAZGEÇER İSE BU DURUM KARŞISINDA ŞİRKETİNİZ NE YAPACAKTIR ?
ŞİRKETİNİZ ARACILIĞI İLE TAKSİ PLAKASI SATIN ALMAK İÇİN ANLAŞTIK VE SATIN ALMAK İSTEDİĞİMİZ TAKSİ PLAKA SAHİBİ TAKSİ PLAKASININ FİYATI YÜKSELDİĞİ İÇİN TAKSİ PLAKASINI BİZE SATMAKTAN VAZGEÇER İSE BU DURUM KARŞISINDA ŞİRKETİNİZ NE YAPACAKTIR ?
PLAKAFİYATLAR.COM İNTERNET SİTENİZDE KİRA FİYATLARINIZ GÜNCELMİ?
PLAKAFİYATLARI.COM SİTENİZDE TİCARİ TAKSİ FİYATLARINIZ GÜNCEL FİYATMI?
TİCARİ TAKSİ PLAKAMI SATMAK İSTİYORUM. ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?
TİCARİ TAKSİ PLAKASI SATIŞ ALIŞ FİYATLARI GÜN İÇERİSİNDE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİRMİ?
TİCARİ TAKSİ PLAKASI SATIN ALMAK İSTİYORUM. ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?
TİCARİ TAKSİ PLAKASI KİRAYA VERMEK İSTİYORUM.HANGİ EVRAKLAR GEREKİR?
TİCARİ TAKSİ PLAKASINI KİRAYA ALMAK İÇİN HANGİ EVRAKLAR GEREKMEKTEDİR?
TAKSİ PLAKA NOTER VE MUAMELE MASRAFI ÜCRETİ ?
TAKSİ PLAKASI SATIN ALIP, KİRAYA VERİRSEM KONTRAT SÜRESİ ZAMANI NE KADAR OLACAKTIR?
SATIN ALDIĞIMIZI TAKSİ PLAKASINA HACİZ KOYMAK DOĞRUMU?
Powered by Entranet